Hakkımızda

 

Clar Müzayedecilik şirketi 2013 yılında Nişantaşında kurulmuştur, 2023 yılından itibaren online müzayedecilik alanında her dönemden ve ortamdan sanat eserlerinin satışına aracılık etmektedir.Osmanlı, Avrupa ve Uzakdoğu eserler, çağdaş sanat eserlerinin satışı konusunda müşteriler sürekli değişen ve dinamik bir atmosferde nadir ve güzel sanat  eserleri görüntülemenin yanı sıra gizli ve profesyonel değerlendirmelerede erişebilirler.

19. ve 20. yüzyıl sanatı, İslam ve Hint sanatı , Asya sanatı , Kilimler ve Halılar, İmzalı eserler , Kitaplar , Mücevherat , Tasarım iç mekan eserleri dahil olmak üzere geniş bir uzmanlık alanını içermektedir.

Yıl boyunca özel satışlar yapılır ve çeşitli koleksiyonculara , sanat meraklılarına ve özel alıcılara hitap eder. Bu uzman satışları temel koleksiyon kategorilerinde çeşitli stillere ve bütçelere hitap eden aylık satışlarla düzenlenir. 
Satılan her ürünün özel olduğuna inanmak , kapsamlı bir müşteri hizmeti ve uluslararası müşteri veritabanı ile eserleriniz için size en iyi sonuçları sağlamak için en uygun platform olduğumuz anlamına gelir.